Послуги сантехніка Дніпро

Сантехнічні роботи рано чи пізно проводять у кожній квартирі чи будинку. Послуги сантехніка можуть знадобитися планово – під час ремонту, або стихійно – в аварійній ситуації Крім того, викликати сантехніка необхідно, якщо куплено житло в новобудові та потрібен монтаж систем водопостачання, каналізації та опалення.

Виклик сантехніка Дніпро та передмістя

Виклик майстра - 150 грн
Транспортні витрати при замовленні за містом Дніпро - дог.
Консультація сантехніка без подальших робіт – 400 грн

Послуги сантехніка від нашої компанії у всіх районах міста: Амур-Нижньодніпровський; Індустріальний; Самарський; Новокодакський; Центральний; Чечеловський; Шевченківський; Соборний. Сантехнік Дніпро прибуде у заявлений час, без запізнень. Можливий виклик сантехніка в передмістя Дніпра (у тому числі терміново).

Виклик сантехніка здійснюється за телефонами ☎ (099) 062-44-47, (097) 799-29-87 або через сайт (кнопки "Викликати сантехніка", "Зворотний дзвінок"). Майстер зв'яжеться з вами найближчим часом. Якщо потрібен сантехнік додому, достатньо описати вашу проблему, і ми її гарантовано вирішимо на місці Якщо ж необхідна консультація сантехніка у Дніпрі, із задоволенням відповімо на всі питання.Подивитися перелік послуг сантехніка можна у нас на сайті.Ми робимо все і навіть більше!

Сантехнічні роботи – захід, пов'язаний із інженерними комунікаціями. У квартирах вони повідомляються стояками та підключені до центральних магістралей водозабезпечення, каналізації та опалення. Некваліфіковані послуги сантехніків із втручання у ці системи можуть спричинити серйозні аварії та штрафи. Тому навіть у простих на перший погляд випадках бажаний приїзд сантехніка додому.

Основні сантехнічні послуги

 • демонтаж та заміна унітазу, ліквідація несправностей зливного механізму;
 • послуги сантехніка з ванної, біде, душової кабіни;
 • прокладка трубопроводу для водопостачання ванної, туалету, кухні;
 • монтаж системи опалення (у послуги сантехніка входять розведення труб, встановлення та підключення опалювальних радіаторів, котлів, бойлерів тощо);
 • установка колектора, редуктора, лічильників на воду, тепло;
 • до сантехнічних робіт належить також правильне та безпечне підключення до води та каналізації побутових приладів та пристроїв: пральної та посудомийної машин, водонагрівача, водяного фільтра, сушарки для рушників та інших;
 • послуги сантехніка з монтажу змішувачів, сифонів;
 • прочищення трубопроводів та каналізації від засорів;
 • пристрій системи «тепла підлога» (Цим також займаються наші сантехніки Дніпра);
 • усунення аварійних ситуацій, наприклад, прорив водяних або опалювальних труб (потрібно терміновий виклик сантехніка додому);

Крім сантехнічних робіт з системами, що вже діють, ми пропонуємо проекти та монтаж нових під ключ.

Сантехніка під ключ

 • монтаж систем водопостачання;
 • установка та підключення сантехніки;
 • планування та монтаж системи опалення;
 • монтаж каналізації.

Ціни на послуги сантехніка Дніпро

Якщо потрібно викликати сантехніка додому для огляду та консультації, це буде платний виклик (ціну можна дізнатися по телефону). Повторний приїзд сантехніка для виконання робіт не оплачується. Плата береться лише за сантехнічні роботи.

Сантехнік додому приїжджає у суворо обумовлений час. На місці він визначає фронт необхідних заходів та матеріалів. У послуги сантехніка може входити також закупівля комплектуючих та їх доставка (за вашим бажанням). Вартість обговорюється індивідуально.

Ціни на послуги сантехніків у нашій компанії більш ніж лояльні. Можна подивитися ціни у нас на сайті або дізнатися конкретну суму після виклику сантехніка та огляду об'єкта. Ми розуміємо, наскільки важливими для багатьох є недорогі послуги сантехніка, тому не завищуємо плату за них, роблячи доступною кваліфіковану та своєчасну допомогу.