Монтаж та ремонт систем водопостачання

Водопостачання Ціна, грн
Заміна стояка холодної води без проходу панелі та зварювальних робіт 1000

Заміна труб гарячої води без сушки для рушників без проходу панелі та зварювальних робіт

1000
Заміна труб гарячої води з установкою сушки для рушників без проходу панелі та зварювальних робіт 1700
Заміна сушки для рушників без заміни стояка опалення 1000
Відключення, увімкнення стояка води в підвалі 150
Пайка труб ППР 20мм 300
Заміна корінного крана у квартирі 450
Встановлення лічильника води з фільтром, зворотним клапаном 600
Встановлення бойлера 800
Заміна бойлера 1000
Опис

Етапи встановлення систем водопостачання

Найпростішим вважають монтаж системи водопостачання квартир у багатоповерхових будинках через наявність централізованого водопостачання. Установка потребує мінімальних витрат.

Установка водопостачання житлового будинку починається з формування розведення системи водопостачання, а закінчується внутрішнім монтажем. Усі нюанси залежать від матеріалу, що використовується у трубах: сталь; поліпропілен або металопластик.

Для роботи зі сталевими трубами потрібні навички зварювання. Цей процес трудомісткий, тому розведення систем для водопостачання сталевими трубами зустрічається у виконанні не так часто.

Установка водопровідних систем з поліпропіленовими трубами також проводиться за допомогою зварювання, але процес набагато легший і менш витратний. Але таке встановлення систем водопостачання неможливе без спеціалізованого обладнання.

Для установки систем водопостачання потрібно мати відповідні навички, досвід і кваліфікацію. Не варто намагатися зробити все самостійно. Є ризик пошкодити елементи системи, що спричинить додаткові фінансові витрати. Краще зателефонуйте нам і викличте майстра додому. Він оцінить обсяг робіт, складе кошторис та розповість, якою на монтаж водопостачання буде ціна.

Які складнощі виникають під час монтажу водопостачання приватного будинку?

Для селищ, що активно розвиваються, і сіл поза містом вихід є тільки один — буріння свердловин. Такий спосіб пояснюється відсутністю централізованих систем водопостачання. Буріння несе у себе додаткові витрати. У таких випадках монтаж водопостачання ціна може бути великою.

Монтаж складних систем транзиту води до сантехніки потребує професійного підходу та високої кваліфікації робітників. У мережі водопроводу має бути безперервний тиск. Саме для цього і встановлюється насосна станція, яка автоматично подає воду в міру її споживання. Таким чином відбувається процес водопостачання приватного будинку за допомогою свердловини.

Вартість монтажу водопостачання

Вартість професійного монтажу може коливатися в залежності від обсягу та складності робіт. Вона визначається якістю комплектуючих, особливостями ділянки, вимогами та побажаннями клієнта. До кожного замовлення розробляється окремий проект, у якому зазначені види робіт системи водопостачання, їх вартість. Наші спеціалісти складуть докладну схему, щоб замовник особисто побачив розташування труб та з'єднань на ділянці. Ми здатні впоратися із завданням будь-якої складності.

Якщо у вас виникли питання щодо встановлення систем водопостачання вашого будинку, ви можете поставити їх нашим співробітникам по телефону. Щоб прорахувати вартість робіт, ви можете викликати спеціаліста додому. Майстер приїде за адресою, проконсультує, уточнить усі деталі та відповість на запитання, що цікавлять.

Монтаж систем водопостачання - один з найважливіших етапів під час будівництва або зміни вашого будинку. Кожен, хто хоч раз намагався виконати таку роботу своїми руками, знає, як багато сил і часу займає цей процес. Складнощі починаються ще на етапі проектування: потрібно продумати кожен нюанс, щоб система справно функціонувала.

Наші майстри виконають монтаж водопостачання будинку швидко та надійно. Ваш будинок завжди буде забезпечений водою.

Спитати
Поки немає відгуків
Написати
Ім'я*
Email
Введіть коментар*