Дніпро та передмістя
Є терміновий виклик
Без вихідних

Встановлення душової кабіни

Послуги
Зміст
  1. Види душових кабін
  2. Піддон душової кабіни
  3. Шторки
  4. Збірка душової кабіни
  5. Особливості збірки різних типів
  6. Відкриті
  7. Закриті
  8. Кутові
  9. Ціна встановлення душової кабіни

У сучасних квартирах все частіше можна зустріти душову кабіну замість ванної.

Види душових кабін

Проста душова кабіна є кутовою конструкцією, що складається з піддону та шторок.

Складніші конструкції мають стелю та стінки, характеризуються наявністю великої кількості функцій. Зокрема - ароматизація пари, функція гідромасажу, різне підсвічування та кілька режимів подачі води. Для керування використовується складна електронна система. Перед придбанням душової кабіни необхідно з'ясувати відповідність комунікаційних систем вимогам, необхідним для підключення.

Душеві кабінки комбінованого типу поєднують у собі повноцінний душ та ванну для гідромасажу. Такі моделі відрізняються оригінальним і стильним дизайном, можуть мати круглу, квадратну, овальну або прямокутну форму, що спрощує вибір відповідно до nbsp; плануванням ванної кімнати.

Кутова душова кабіна є відмінним рішенням для ванної кімнати невеликої площі, оскільки займає мало місця. Найчастіше вибір на користь такого варіанту роблять власники квартир типового планування, тому виробники випускають моделі різних цінових категорій.

Піддон душової кабіни

Основою душовою кабіною вважається піддон, призначений для збирання та відведення брудної води через систему зливу. Принципи встановлення піддонів у всіх моделей однакові, за винятком особливостей, що визначаються формою ємності. Піддон може мати кутову, прямокутну, круглу або овальну форму.

По висоті бортів розрізняють глибокі та неглибокі. Перший варіант нагадує ванну, другий варіант виглядає плоскішим. Неглибокі піддони більш комфортні у використанні, тому що мають невелику висоту бортиків і людині не потрібно переборювати високі перешкоди. Проте мала місткість ємності потребує максимально ефективної системи зливу. Піддон у вигляді ванни має вищі борти, тому неприємності від затоплення сусідів знизу практично не виникають. Завдяки достатній глибині, ємність цілком можна використовувати як звичайну ванну.

Вибираючи модель душової кабінки, особливу увагу слід звернути на характеристики піддону. Місткість повинна бути міцною та достатньо надійною, щоб витримувати серйозні навантаження. Піддон не повинен деформуватися у разі прийняття душу людиною з гранично допустимою вагою.

Фаянсові піддони відрізняються високою гігієнічністю, легко миються і здатні витримувати досить великі навантаження.

Піддони зі штучного каменю характеризуються надійністю та довговічністю, вони красиві та гігієнічні. Однак вартість таких виробів є високою.

Емальовані ємності для душової кабіни коштують недорого, але відрізняються високою міцністю. Але при великих навантаженнях або перепадах температури емаль може потріскатися. Однак сучасні технології та матеріали дозволяють дуже швидко відновити емалеве покриття. Ще один недолік – високий рівень шуму.

Акрилові піддони - найпопулярніші. Акрил не темніє, здатний відштовхувати бруд, тому він не вбирається у поверхню. Крім того, акрилові піддони дуже швидко прогріваються. Недолік – складний монтаж. Для установки потрібно створювати спеціальний каркас, який у більшості випадків є алюмінієвою конструкцією з регулювальними болтами. Це дозволяє підібрати найбільш комфортну висоту розташування ємності.

Шторки

Шторки душової кабіни є не менш значною частиною конструкції, ніж піддон. Модель може мати розстібні шторки, що розсуваються.

У першому випадку може йтися про одностулкові або двостулкові елементи. Для комфортного використання таких дверей потрібно забезпечити більше вільного простору, що є значним недоліком для невеликих санвузлів.

Розсувний варіант шторок передбачає наявність від двох до шести стулок. Їхнє утримання забезпечує гумова магнітна стрічка. Усередині каркаса заховані спеціальні ролики, якими рухаються стулки. Якісні вироби характеризуються безшумним рухом стулок при відкриванні та закриванні шторок.

Основним матеріалом для виготовлення шторок душової кабінки є полістирол або високоякісне гартоване скло. Перший варіант дешевше і легкий, проте, в процесі експлуатації стає менш прозорим. Крім того, після миття на шторках із полістиролу залишаються розлучення.

Шторки зі скла відрізняються високою якістю, тому коштують дорожче. Шторки залишаються прозорими довгий час, а догляд за ними не становить жодної складності. Скло для шторок душової кабінки може бути прозорим, тонованим, кольоровим або шорстким.

Збірка душової кабіни

Щоб душова кабіна служила бездоганно довгий час, необхідно виконати дії у суворій відповідності до інструкції зі збирання. Правила монтажу душової кабіни потребують уважності та акуратності.

Підлога в місці розташування кабінки повинна бути рівною, прилеглі стіни також рекомендується перевірити на наявність відхилень від вертикалі. Починати збір душової кабіни рекомендується з монтажу зливної системи. Якщо вибір зроблено на користь акрилового піддону, місця стиків промазують прозорим герметиком.

Далі, перевіряється працездатність та герметичність сифону, відсутність перебігів. Перевірку виконують за певною схемою: закривають отвір для зливу брудної води і заповнюють наполовину піддон водою. Приблизно через 30 хвилин приступають до огляду конструкції, намагаючись виявити місця протікання та мікротріщини.

Після цього можна розпочинати збірку каркасу душової кабіни, монтувати стінки, шторки та ін. Кожна сторона каркасу збирається окремо, за рекомендаціями виробника.

Місця з'єднання елементів каркасу потрібно обробити із зовнішнього боку акриловим складом для ущільнення. Зі внутрішньої сторони ці ділянки обробляють прозорим санітарним герметиком. Для монтажу квадратної душової кабіни недорого типу, як кріпильні елементи використовуються саморізи по металу. Щоб забезпечити міцність та довговічність з'єднань, рекомендується замість них взяти болти, гайки та шайби відповідного розміру.

Закручуючи елементи кріплення, не варто сильно затягувати різьблення. Остаточну фіксацію кріплення виконують лише після повної перевірки працездатності душової кабінки. Після монтажу герметизують шви, місця стиків.

Особливості збірки різних типів

Збірка душової кабінки Дніпро

Відкриті

Такі моделі здебільшого складаються з алюмінієвого каркасу, тому після збірки алюмінієвої рами одразу монтують на піддон.

Торцеву частину каркаса встановлюють і фіксують на крилі вертикального профілю, використовуючи відповідні елементи кріплення або спеціальні клямки. Це забезпечує стійкість та надійність конструкції. Сполучні шви промазують будь-яким складом для герметизації. Після повного закріплення рами до стіни починають монтаж глухих прозорих елементів. Для фіксації скла в алюмінієвому каркасі використовують спеціальні кріпильні кліпси, які в більшості випадків поставляються в комплекті.

Скло притискають до рами та закріплюють кліпсами, проте сильно притискати кріпильний елемент не варто, щоб не допустити пошкодження та розтріскування скла. Більшість моделей відкритого типу має дверцята розсувного типу, для переміщення яких у корпусі дверей є спеціальні ролики. Їх встановлюють у напрямні пази у верхній та нижній частині каркаса. Для більш щільного прилягання стулок один до одного зовнішня частина цих елементів має магнітну пластикову накладку.

Закриті

Для конструкцій закритого типу використовується аналогічна покрокова інструкція зі збирання душової кабіни, але є кілька особливостей.

Кожна стінка закритої конструкції збирається окремо, до піддону вона кріпиться у зібраному вигляді. Спочатку встановлюють та фіксують задні конструкції, в них вбудовані форсунки для гідромасажу. Гідромасажне обладнання необхідно правильно підключити до електроживлення та системи гарячого та холодного водопостачання. Потім приступають до встановлення та закріплення лицьової частини душової кабіни.

Монтаж повинен здійснюватися у повній відповідності до правил техніки безпеки. При підключенні гнучких шлангів душової кабіни до системи гарячого та холодного водопостачання потрібно добиватися високої щільності та якості з'єднання.

Встановлення глухих частин закритої душової кабінки виконується за іншою схемою. Глухе прозоре скло приміряють на каркасі та роблять позначку місця проходження додаткового підсилювального елемента. Цей профіль одночасно виступить як ребро жорсткості душової кабіни.

Отвори для кріпильних елементів роблять за допомогою дриля або шуруповерта. Потім профіль притискають до скла та фіксують на каркасі. Обробляють герметиком сполучні шви та місця стиків та перевіряють працездатність.

Кутові

Асортимент душових кабін у спеціалізованих магазинах, переважно представлений у кутовому варіанті. Це обумовлено їхньою невисокою вартістю та компактністю.

Перш ніж встановлювати конструкцію на місце, потрібно переконатися, що відстань між стінами, що сходяться в кутку, однакова по всій висоті. В іншому випадку нерівні стіни будуть помітні після встановлення конструкції, а через утворені щілини може проникнути вода у приміщення. Спроба більш щільно притягнути жорсткий каркас до площини стіни може стати причиною деформації, що значно ускладнює подальші роботи з встановлення дверей та глухих частин душової кабінки.

Ціна встановлення душової кабіни

Ціна встановлення душової кабіни визначається окремо для кожного випадку. Ми заздалегідь повідомляємо клієнта про те, скільки коштуватимуть наші послуги. Якщо з'являться додаткові фінансові витрати, це узгоджується із замовником. Збільшення ціни не стане для вас неприємним сюрпризом.

Якщо у вас є питання, зателефонуйте нам або замовте "Зворотний дзвінок". З нашими фахівцями можна поспілкуватися по Viber чи Telegram. Майстер може приїхати за вказаною вами адресою, щоб виконати необхідні розрахунки та скласти кошторис.

Монтаж душової кабінки – складна процедура. Якщо у вас немає знань досвіду таких робіт, не намагайтеся зробити все самостійно. Найкраще довірити цю роботу нам. Співробітники нашої компанії виконають монтаж душової кабінки швидко та надійно.